Reference


Moc si chválíme spolupráci s paní Mourkovou, je to profesionálka, spolehlivá a velmi příjemná. Realitních služeb paní Mourkové jsme využili s mužem již několikrát - prodej chalupy i bytu, nákup nového bytu a jeho pronájem, vše bylo perfektní. Děkujeme.

27. 6. 2024 Michaela Nováková

Vše v naprostém pořádku. Paní Mourková má opravdu funkční a příjemné jednání. Od fotografií až po finální smlouvy, vše výborně připravené. Můžeme určitě doporučit!

24. 11. 2023 Tomáš Pacík

Profesionální přístup, děkuju moc Pastor Karel.

6. 11. 2023 Karel Pastor

Ze strany paní Mourkové naprosto výborný profesionální a proaktivní přístup. Z mé strany plnohodnotná spokojenost jako pokaždé, když s paní Mourkovou spolupracuji na jednotlivých případech.

25. 4. 2023 Zdeněk Dvorský

Vysoce profesionální jednání a naprostá spokojenost.Vše dopadlo podle našich představ.

21. 3. 2022 Helena Jankajová

Spolupráce s paní Mourkovou byla velmi profesionální. Komunikace byla rychlá a věcná, všechny problémy byly vyřešeny k spokojenosti všech zúčastněných.

17. 3. 2022 Vladimír Dobiáš

S p. Mourkovou jsme byli velmi spokojeni. Je výjimkou mezi realitními makléři, se kterými jsme již měli tu čest jednat. Narozdíl od nich je opravdu vstřícná, ochotná, nestará se jen o provizi, ale i o slušný a férový obchod. Moc nám pomohla s koupí domu a tak ji můžeme jedině doporučit všem, kdo shání pomoc v realitách.

18. 2. 2021 Simona Poršová, Miroslav Kycelt

Paní Mourková je osoba na pravém místě. S takovým ochotným přístupem, profesionalitou, předáváním erudovaných a rychlých informací jsem se skutečně dlouho nesetkala. Spolupráce perfektní a vše dokonce rychle vyřízeno, přestože mám bydliště na jiném konci republiky. Pokud využiji služeb souvisejících s prodejem či koupí nemovitosti, tak se s určitostí obrátím na paní Mourkovou. Majtanová

18. 2. 2021 Vilma Majtanová

S realitní kanceláří Bydlení paní Mourkové spolupracuji dlouhodoběji za účelem prodeje bytu i jeho pronájmu. Vždy jsem se setkal s naprosto profesionálním přístupem, velmi dobrou znalostí libereckého trhu s nemovitostmi a flexibilitou. Po dobu naší spolupráce se nestalo, že by byt zůstal jen chvíli neobsazen či došlo k nějakým komplikacím. Z těchto důvodů mohu RK Bydlení pouze doporučit.

16. 1. 2021 Martin Hnilička

Práci paní Mourkové při zprostředkování prodeje mé nemovitosti hodnotím velmi kladně, prodej proběhl rychle ve velké spokojenosti prodávajícího i kupujícího, neboť vždy bylo vše dobře připraveno a zorganizováno, od první prohlídky až po zpracování potřebných dokladů. Velmi děkuji a přeji úspěch při další práci.

30. 9. 2020 Míla Blanárová

V realitní kanceláři paní Radky Mourkové jsem se setkala s velkou profesionalitou a zároveň také s vřelým lidským přístupem ke klientovi. Paní Mourková mi pomohla vždy rychle a dobře vyřešit mou záležitost s nemovitostí. Kromě profesionality oceňuji také její intuici, cit a pochopení, které má vůči klientovi. Tímto ještě jednou velmi děkuji

11. 7. 2020 Soňa Trsková

Se službami p.Radky Mourkové jsem byla velice spokojená. Veliká profesionalita, vše zařídila do posledního papíru a mě tím osvobodila od veškeré administrace a dalšího obíhání. A i proto jsem během posledních 3 let využila její služby celkem 3x a všem vřele doporučuji. Moc děkuji.

12. 5. 2020 Regína Petříčková

S paní Radkou Mourkovou spolupracuji už dlouho a vím, že se na ni mohu spolehnout. Dokáže se přizpůsobit požadavkům klienta, má přehled o situaci na trhu s nemovitostmi. Je ochotná, vstřícná, profesionálně přistupuje ke svým klientům a snaží se zařídit vše k jejich spokojenosti.

18. 2. 2020 Alena a Pavel Svobodovi

Byla jsem velice spokojena se službami paní maklerky, ktera mi pomohla prodat muj byt. Vyhovovalo mi, že jedna nejen rozumem, ale také citem. Ještě jednou děkuji za skvěle služby :-)

15. 8. 2019 Lenka Zdybelová

Chtěl bych paní Mourkové poděkovat za perfektní služby a vstřícnost při zprostředkování prodeje našeho bytu na Gagarince. Děkuji i za služby nad rámec běžné realitní praxe

13. 1. 2019 Jiří Ježek