O mně

Ing. Radka Mourková

Radka Mourková

osobní realitní makléřka od roku 2003

Jmenuji se Radka Mourková a jsem realitní makléřkou v Liberci. Realitní kancelář jsem založila v roce 2003. Základem mojí práce je individuální přístup ke každému klientovi, aktivní naslouchání jeho potřebám, rozbor různých variant řešení a nalezení takového, které mu bude nejlépe vyhovovat. Převážná většina klientů přichází na doporučení těch, kteří byli s mou prací spokojeni.

Kancelář v Kostelní ulici 10/5 v sousedství Liberecké radnice je dobře dostupná, v domě je výtah a za domem parkoviště, kde mohou klienti pohodlně zaparkovat. Zde nabízím klientům příjemné prostředí pro jednání.

Realitní činnost v sobě zahrnuje práci s lidmi a práci s nemovitostmi, což je přesně to, co mě naplňuje. Prodej a koupě nemovitostí často souvisí s velkými změnami v životě klienta. Mohou nastat obtížné a složité situace, které je potřeba řešit citlivě, ale také s nadhledem. Ve své praxi s úspěchem používám mediační techniky, které jsem načerpala absolvováním kurzu mediace.

Práce je mým koníčkem po celou dobu mého podnikání a jelikož vyžaduje nejen neustálé sledování vývoje a nových trendů, ale také trpělivost a empatii, bavit mě jen tak nepřestane.