CHALUPA V HEŘMANICÍCH V PODJEŠTĚDÍ

chalupa-v-hermanicich-v-podjestedi.jpg

Cena

3,400,000 Kč/za nemovitost včetně provize a právního servisu

Základní údaje

Druh nemovitosti: Domy
Typ operace: Prodej
Stav: Prodáno

Malebná roubená chalupa se nachází 30 km od Liberce, v Heřmanicích v Podještědí. Ves je převážně rekreační a je součástí obce Jablonné v Podještědí.

Heřmanice v Podještědí leží na úpatí Lužických hor v údolí Heřmanického potoka. Samotná chalupa je roubená podstávková, jak je pro tento kraj typické.

V přízemí najdete prostornou světnici a ložnici, obě místnosti stylově zařízené. Na ložnici navazuje koupelna s vanou. WC je umístěno na konci chodby, která vyústí na velikou dřevěnou terasu.

Chalupa je podsklepená, s půdou.

Vytápění zajišťuje kotel na dřevo s rozvodem do radiátorů, umístěný ve sklepě. Další možností vytápění jsou lokální kamna ve světnici a v ložnici. Ohřev vody řeší el. bojler. Voda je přivedena ze studny.

Zahrada kolem domu je malá, pouze 267 m2.

V domě zůstane stylový nábytek, lednička, sekačka a další zařízení a vybavení dle dohody.  Stačí přivézt si osobní věci a můžete chalupařit, posedět na terase, vydat se na výlet do Lužických hor, navštívit zámek Lemberk či Zákupy, zříceninu hradu Milštejn nebo Tolštejn, rozhlednu Jedlovou, v zimě Ski areál Jedlová a spoustu dalších zajímavých míst.

 

Technické informace o nemovitosti

Forma vlastnictví: Osobní
Typ objektu: Přízemní
Stav objektu: Dobrý
Stavba: Dřevo
Celková plocha: 73m2
Zastavěná plocha: 130m2
Plocha pozemku: 397m2
Plocha zahrady: 267m2
Počet pokojů: 2

Kontakt