BYT 2+KK S TERASOU V ČESKÉ KAMENICI

byt-2-kk-s-terasou-v-ceske-kamenici.jpg

Cena

3,825,500 Kč/za nemovitost včetně provize a právního servisu

Adresa

U Benaru , Česká Kamenice (Okres Děčín)

Základní údaje

Druh nemovitosti: Byty
Typ operace: Prodej
Stav: Volné

Město Česká Kamenic na severu Čech je zajímavé mnoha historickými stavbami i krásnou přírodou v okolí. Nyní se připravuje projekt na rekonstrukci prvorepublikové budovy o třech podlažích, v níž vznikne 17 nových energeticky úsporných bytů velikosti 1+kk - 2+kk.

Vzorový byt v 2. nadzemním podlaží je o velikosti 2+kk, výměra bytu je 42,2 m2 a navazující terasy 17,7 m2. K jednotce lze přikoupit sklepní kóji.

Projekt nabízí lákavé spojení klasické historické budovy  a bydlení v moderních bytech s využitím nových technologií, které zajistí nízké provozní náklady.

Hlavním zdrojem tepla bude trojice tepelných čerpadel země - vzduch. Ohřev teplé vody bude realizován ve třech zásobníkových ohřívačích. V bytech bude podalhové vytápění.

Ke standardům bytů patří mimo jiné dřevěné podlahové krytiny - dubové parkety, výběr ze 3 variant obkladů a dlažeb, koupelny vybaveny sprchovými kouty, závěsným WC, umyvadlem včetně umyvadlové skříňky, celodřevěná špaletová okna, celodřevěné interiérové dveře a zárubně s úpravou bílý lak, na terase keramická dlažba a kovové zábradlí. S podrobnými standardy vás ráda seznámím. Klientské změny lze provádět do 03/2025 zdarma.

Byty prodáváme do osobního vlastnictví. Termín zahájení výstavby: jaro 2025, dokončení: 09/2026.

Lokalita, v níž se bytový dům nachází, projde výraznou změnou plánovanou Městem ve smyslu nové výstavby, parkové úpravy, komunikací i pěších cest. Nabízí se vám zde místo příjemné pro život. Obec Česká Kamenice umožňije rekreační a sportovní vyžití. Stýkají se zde 3 chráněné krajinné oblasti - Lužické hory, Labské pískovce a České středohoří. Navštívit můžete vrch Jehla, Panskou skálu, Zámecký vrch, využít lze cyklostzku Varhany, městské koupaliště, dětské dopravní hřiště, naučnou stezku. Historické jádro města je městskou památkovou zónou s celou řadou historicky hodnotných staveb, parkem Franze Preidla, památnými stromy atd.

Vzdálenost České Kamenice od Prahy: 100 km, Ústí nad Labem: 40 km, Děčína 17 km, Liberce 50 km.

Investice do nemovitosti představuje trvalou a stabilní hodotu, zejména to platí u nadčasové a energeticky úsporné nemovitosti.

 

Technické informace o nemovitosti

Forma vlastnictví: Osobní
Velikost bytu: 2+kk
Typ objektu: Patrový
Stav objektu: Projekt
Stavba: Cihla
Energetická náročnost: G
Umístění podlaží: 2.
Celková plocha: 60m2

Kontakt