BYT 2+1 V DĚLNICKÉ ULICI, LIBEREC VI

byt-2-1-v-delnicke-ulici-liberec-vi.jpg

Cena

3,195,000 Kč/za nemovitost včetně provize a právního servisu

Adresa

Dělnická  295 , Liberec (Okres Liberec)

Základní údaje

Druh nemovitosti: Byty
Typ operace: Prodej
Stav: Prodáno

Byt 2+1 se nachází v 2. patře cihlového bytového domu v Dělnické ulici. Je velmi dobře dispozičně řešen.  Patří k němu komora v mezipatře (2,62 m2) a sklepní kóje v 1. NP (3,28 m2).

V celém bytě je položena jednotná plovoucí podlaha, v koupelně dlažba. V kuchyni najdete veškeré el. spotřebiče (elektrická trouba, sklokeramická varná deska, MW trouba, digestoř, myčka, pračka). Plastová okna jsou osazena žaluziemi a roletami. Lednice s mrazákem je prakticky vestavěna do niky v předsíni. Vešly se do ní i další úložné prostory.

K vytápění slouží plynový kotel, k ohřevu vody elektrický bojler. Kotel i bojler jsou umístěny v komoře přístupné z chodby. Kotel je nový, pořízený v lednu 2024.

V domě se nachází 11 bytových jednotek. Společenství vlastníků funguje spolehlivě. Měsíční příspěvek do fondu oprav je ve výši 1317,-Kč.

Parkovat lze bez problémů na ulici před domem. Lokalita je klidná, přitom pouhých 1,5 km od cenrtra Liberce. Autobusová zastávka se nachází ve vzdálenosti 100 m, v dosahu Kaufland, ZŠ, MŠ.

Tento příjemný byt může být váš i s veškerým vybavením.

 

 

Technické informace o nemovitosti

Forma vlastnictví: Osobní
Velikost bytu: 2+1
Typ objektu: Patrový
Stav objektu: Dobrý
Stavba: Cihla
Energetická náročnost: G
Umístění podlaží: 3.
Celková plocha: 53m2

Kontakt